SVETA MAŠA OB 60. ROJSTNEM DNEVU PATRA JOŽETA

Nad vsako silo in oblastjo, nad vso naravo in sleherno stvarjo in slehernim od nas imamo vsemogočnega Boga Očeta in njegovo brezpogojno ljubezen. Najlepši uvod v sveto mašo s to prečudovito pesmijo. Naj tudi pri tej sveti maši občutimo Gospodovo ljubezen, ki se kaže v neštetih oblikah, zlasti pa kot ljubezen, prijateljstvo in dobroto med nami vsemi. Naj Gospod da, da občutimo občestvenost, kajti vero lahko živimo le skupaj.

Danes smo hvaležni, veseli in polni topline, ker praznuje naš župnik pater Jože 60 rojstni dan. Dobro jutro pater, lepo pozdravljeni. Tako je patra Jožeta v imenu vseh farank in faranov pozdravila Lucija.

Sveta maša se je darovala v zavedanju, da je prvi Bog in da on vse daje, tudi vsa voščila, ki smo jih izrekli patru Jožetu, so hkrati izročena Gospodu kot zahvale in prošnje.