Jubilantje – Srečanje zakonskih parov

V nedeljo, 22. 10. 2023, je v naši cerkvi potekala praznična maša. Praznovali so zakonski pari, ki so v letu 2023 dopolnili 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, in 65 let skupnega zakonskega življenja. Parov je bilo 33, med njimi tudi Ernest in Ljudmila Moser, ki sta praznovala 65 let zakonskega življenja. Veseli smo bili, da sta ta visoki jubilej praznovala skupaj z nami. Pater Jože je mašo daroval v zahvalo za vsa skupaj preživeta leta in priprošnjo, še na mnoga srečna leta, ki temeljijo na medsebojnem spoštovanju, zaupanju in ljubezni. Maša je bila doživeta, druženje v Mihaelovem domu pa sproščeno in prijetno.
Iskreno čestitamo vsem parom in jim želimo, da v sreči in nesreči, bolezni in zdravju ter medsebojnem spoštovanju in ljubezni pogumno krmarijo drug z drugim še naprej
»…..ljubezen vse prenaša, vse upa, vse prestane. Ljubezen nikoli ne mine!«
(1 KOR 13, 4-8)

Fotografije so že na voljo v poslovalnici Foto Anka v Radljah ob Dravi.